اتحاد گناوه (مارشال )
برای همه فوتبال جزئی از زندگیست - ولی برای ما زندگی جزئی از فوتبال که اون هم خلاصه میشه تو مارشال ، فدای همه مارشالی ها
درباره وب سایت


به وب سایت اتحاد گناوه (مارشال)خوش آمدید


امیدوارم از مطالب و عکس ها خوشتان بیاید و بتوانید از این وب سایت استفاده ببرید

ایمیل:liravi_abbas@yahoo.com

شماره تماس: 09170842472
شماره تماس:09178746433

اسامی تیم قهرمان اتحاد در سال 1377 در بخش بهرگان

1-عباس لیراوی 2-هدایت لیراوی 3-حسین لیراوی (حاج نوروز)4- محمد تقی خلیفه لیراوی5- کرامت لیراوی 6-علی دشتی 7-جبار صادق زاده 8 -جعفر سلمانی ظرافت 9- صداقت لیراوی 10-خدانظر ابراهیمی 11-مجتبی لیراوی 12 علی احمدی 13-محمد احمدی 14- نصرالله کرم زاده 15- حسین لیراوی (حاج خدا کرم) 16- مصطفی خلیفه لیراوی 17- محسن لیراوی (حاج عبدالله) 18- محسن لیراوی(حاج نوروز)19- ابراهیم گرگی لیراوی 20-افشین حیدری 21- مرتضی خلیفه لیراوی

مجتبی لیراوی با 5 گل آقای گل مسابقات شد.

سرمربی تیم حسین لیراوی (حاج نوروز)

مربی امرالله شیری- سرپرست عبدالله لیراوی

مدیر وب سایت : عباس لیراوی
مطالب اخیر
نویسندگان
نوع مطلب : فوتبال ایران، 
برچسب ها :


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، محمد نوری فر معاون ارتباطات باشگاه استقلال گفت: به پیشنهاد بازیکنان و هواداران این تیم ، آبی پوشان به یاد فریدون زندی در هنگام گرم کردن با پیراهنی که تصویر او بر روی آن نقش بسته به زمین می روند.

بازیکنان این تیم در بازی چهارشنبه شب ،پیش از شروع مسابقه برای گرم کردن، به یاد فریدون زندی و مصدومیت دلخراش او با پیراهن هایی به میدان می روند که تصویر او بر روی آنها نقش بسته است .

نوری فر در این مورد گفت : « برای انجام این کار در حال رایزنی با ناظر مسابقه هستیم و به احتمال فراوان این اقدام صورت می گیرد . فریدون زندی یک استقلالی است و هواداران زیادی از سراسر جهان طی دو روز گذشته با ارسال ایمیل از باشگاه استقلال خواسته اند که چنین حرکتی به یاد فریدون انجام شود . همچنین بازیکنان استقلال هم که همی تیمی های سابق زندی هستند در حال تدارک این پیراهن ها هستند »

به گزارش فارس، فریدون زندی بازیکن تیم الاهلی قطر به دلیل مصدومیت شدید برای مدتی از فوتبال دور خواهد بود. زندی سابقه بازی در استقلال را دارد.
نوع مطلب : فوتبال ایران، 
برچسب ها :
باید صبر کرد و دید چهارشنبه شب چه اتفاقی می افتد و مهم تر از آن، امیر خان چه نظری در مورد کار گزارشگر می دهد

قانون - به نظر می رسد شبکه سوم سیما برای پوشش دیدار فردای دو تیم استقلال و سئول، تا حدودی با بحران گزارشگر مواجه شده باشد. در واقع بعد از عادل فردوسی پور که مدتهاست از سوی قلعه نویی مورد هجوم قرار گرفته و شانس گزارش مسابقات آسیایی را از دست داده، مزدک میرزایی هم که بیشترین گزارش را برای آبی ها در لیگ قهرمانان داشت از سوی سرمربی استقلال «نوکر اجنبی» خوانده شد تا او هم عملا میکروفون بازی چهارشنبه را از دست بدهد.

غیر از این دو نفر که بهترین گزارشگران فعلی ایران هستند، تلویزیون گزینه هایی مثل خیابانی و یوسفی را در دسترس دارد که اولی را هواداران قبول نمی کنند و دومی هم به واسطه رفاقتی که با مزدک دارد و همینطور ترس از تبعات گزارش این بازی، ممکن است زیر بار پذیرفتن موضوع نرود.

باید صبر کرد و دید چهارشنبه شب چه اتفاقی می افتد و مهم تر از آن، امیر خان چه نظری در مورد کار گزارشگر می دهد!

البته یک گزینه دیگر هم هست که خیلی واضح استقلالی است؛ محمدرضا احمدی گزارشگری پرشور است

نوع مطلب : فوتبال ایران، 
برچسب ها :

مرفاوی: نزدیک بود در ازبکستان سقوط کنیم/بازی با نوف باخوردرس امیدواری بود

سال ها پیش استقلال در ورزشگاه آزادی تهران موفق شد نوف باخور ازبکستان را مغلوب کند. یکی از گلزنان آن بازی صمد مرفاوی بود. مردی که معتقد است اگر استقلال کار دفاعی را خوب انجام دهد پیروزی اش مقابل اف سی سئول دور از دسترس نیست...

امیرقلعه نویی در نشست رسانه ای پیش از بازی با اف سی سئول به خاطرات خوب برد استقلال مقابل نوف باخور ازبکستان که سال ها پیش در ورزشگاه آزادی رقم خورد اشاره کرد. دیداری که در آن صمد مرفاوی یکی از گلزنان استقلال بود و توانست سهمی در پیروزی بزرگ آن روز آبی ها داشته باشد. اشاره امیر به بازی با نوف باخور ما را به سوی مرفاوی می برد؛ مردی که این روزها درسوگ از دست دادن برادرش عزاداراست.

نوع مطلب : فوتبال ایران، 
برچسب ها :
سه شنبه 9 مهر 1392 :: نویسنده : عباس لیراوی
اولین بازی جباری برای الاهلی
آی تی سی جباری صادر شد و این بازیکن در بازی روز شنبه آینده برابر العربی بازی می کند

فوتبال ایران- مجتبی جباری روز شنبه آینده اولین بازی اش با پیراهن الاهلی قطر را انجام خواهد داد.
سایت باشگاه الاهلی قطر خبر داد که مجتبی جباری هم اکنون آماده عزیمت به قطر است و امروز با حضور در دوحه و انجام معاینات پزشکی، قراردادش را به صورت رسمی با تیم الاهلی امضاء خواهد کرد. بازیکنان الاهلی امروز استراحت خواهند کرد و مجتبی جباری از فردا در تمرینات تیم جدیدش شرکت می کند.
طبق اعلام سایت باشگاه الاهلی، کارت آی تی سی مجتبی جباری صادر شده است و این بازیکن در بازی روز شنبه آینده برای تیم سبزپوش الاهلی برابر العربی بازی می کند.

نوع مطلب : فوتبال ایران، 
برچسب ها :

سرمربی اف سی سئول : غیبت نکونام و تیموریان باعث شدند همه چیز به نفع ما باشدچوی یونگ سو در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اظهار داشت: تیم ما در واقع نماینده فوتبال کره است و خوشحالیم که در لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم و از بازیکنانم خواستم که خودشان را آماده کنند. درست است که بازی اول را برده ایم اما به خاطر اختلاف زمانی و ارتفاع از سطح دریا از آنها خواستم که مراقب باشند و حتی ممکن است تیم آنها عصبی باشند.

وی افزود: استقلال تیم قدرتمندی است که تا این مرحله بالا آمده است اما مطمئن باشید که ما برای برد به زمین می‌رویم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به برد اف سی سئول در بازی رفت آیا ممکن است این تیم در بازی فردا با حالت تدافعی به زمین برود، گفت: با توجه به این نکته که اگر گل اول را بخوریم کارمان خیلی سخت خواهد شد. بنابراین می خواهیم اول گل بزنیم و مطمئن هستم هر دو تیم برای زدن گل تلاش می کنند و من مطمئن هستم هر دو تیم یک بازی هجومی از خود ارائه می کنند.

سرمربی اف سی سئول در خصوص اینکه آیا می دانند فردا در ورزشگاهی بازی خواهند کرد که 100 هزار نفر تماشاگر حضور پیدا می کند و آیا با این پدیده آشنا هستند یا خیر گفت: برای ما که خارج از خانه بازی می کنیم حضور این همه جمعیت سخت خواهد بود اما بازیکنان با تجربه و خوبی داریم که چنین شرایطی را تجربه کرده اند. تعداد دیگری از بازیکنان ما باید از این جوی که تماشاگران به وجود می آورند لذت ببرند.

خبرنگاری پرسید دلیل و پیش بینی این موضوع که چرا ممکن است بازیکنان این تیم عصبی شوند، چیست اظهار داشت: من منظورم استقلال بود که شاید عصبی بازی کند چون آنها نیاز به گل دارند.ممکن است آنها عصبی شوند. ولی ما باید مراقب باشیم تا نتیجه لازم را بگیریم.

وی در خصوص این موضوع که چمن ورزشگاه آزادی کیفیت بسیار خوبی دارد گفت: من هنوز نتوانسته ام چمن ازادی را ببینم ولی امروز عصر این کار را می کنیم. زمین سئول به خاطر هوای شهر سئول مساعد نبود.

سرمربی اف‌سی سئول در پاسخ به سوالی در مورد توصیه‌های وی برای نرفتن به فیس‌بوک قبل از بازی و نبود آندو تیموریان و جواد نکونام در تیم استقلال برای بازی فردا گفت: غیبت نکونام و تیموریان باعث شدند همه چیز به نفع ما باشد. البته از طرفی شاید به ضرر ما باشد چون دو بازیکن ناشناخته بازی می کنند و انگیزه آنها بیشتر می شود.

وی در مورد توصیه اش به شاگردانش در مورد صفحات اجتماعی گفت: برای ما مهم این است که استقلال بازیکنان بزرگی دارد. من همیشه برعکس این موضوع را به بازیکنانم گفته ام و از آنها خواسته ام که همیشه با هواداران در ارتباط باشند و هرگز به آنها نگفته ام ارتباطتان را قطع کنید.

سرمربی کره ای در پاسخ به این سوال که قلعه نویی و بازیکنان استقلال مدعی شده اند بازی رفت باید مساوی می‌شد و نظر شما در این باره چیست، گفت: ما در کره می گوییم خوش شانسی بخشی از فوتبال است اصلا نمی گویم زدن دو گل به خاطر شانس بود بلکه استقلال شانس آورد که گل‌های بیشتری نخورد. ضمن آنکه به بازیکنانم اعتقاد خاصی دارم و تیم ما تمام انتظارات من را برآورده کرد.

نوع مطلب : فوتبال ایران، 
برچسب ها :
سه شنبه 9 مهر 1392 :: نویسنده : عباس لیراوی
نوع مطلب : فوتبال ایران، 
برچسب ها :

صحبت های امیر قلعه نویی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با سئول !

کنفرانس خبری پیش از مسابقه استقلال مقابل تیم سئول ساعت 5:30 دقیقه صبح امروز به وقت تهران برگزار شد . در این نشست که امیر قلعه نویی و آندرانیک تیموریان حضور داشتند ، خبرنگاران کره ای به دلیل حاشیه های مسابقه تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی در خرداد ماه گذشته کنجکاوی فراوانی نسبت به موضع فعلی مردم ایران نسبت به مسابقه فردا انجام دادند.

قلعه نویی سرمربی تیم استقلال در ابتدای صحبتهایش گفت : بازی با سئول ، بازی سختی است . آنها تیم با برنامه ای هستند . نظم خوبی در دفاع و حمله دارند اما ما هم استقلال هستیم و در فصل جدید بازی به بازی بهتر شده ایم . مسابقه با سئول دو نیمه دارد . یک نیمه فردا برگزار می شود و نیمه دوم هفته آینده در تهران. ما برای هر نیمه برنامه خاصی داریم و امیدواریم به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنیم .

خبرنگاران کره ای به عنوان اولین سئوال از برنامه و تاکتیک تیم استقلال برای بازی روز چهارشنبه پرسیدند که قلعه نویی در پاسخ تاکید کرد:قرار نیست من در این جلسه از برنامه های فنی صحبت کنم اما به احترام سئوالی که کردید باید بگویم ما به دقت تیم سئول را آنالیز کردیم . اگر بتوانیم ارتباط خط هافبک و فوروارد آنها را قطع کنیم موفق خواهیم شد. آنها یک مهاجم هدف دارند و دو گوش در جناح های چپ و راست که بسیار خطرناک هستند . ما باید ارتباط این دو بازیکن گوش را با مهاجم شماره 10 آنها حتی الامکان قطع کنیم. ما برای بازی فردا به دنبال این هستیم که در سئول گل بزنیم . در مسابقات رفت و برگشت بسیار مهم است که شما در خانه حریف گل بزنید و در خانه گل نخورید.

در ادامه یک خبرنگار کره ای با اشاره به حاشیه های مسابقه ایران با کره جنوبی در سئول در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 و اختلاف نظرهایی که بین دو تیم به وجود آمد ، پرسید که « آیا این مسابقه یک جنگ تمام عیار بین دو کشور است؟سرمربی استقلال در این مورد تصریح کرد: شعار فیفا بازی جوانمردانه است . فوتبال وسیله ای است برای نزدیکی ملتها به یکدیگر ، برد و باخت در درجه دوم قرار دارد . من نگاهم به فوتبال به این شکل است . بین ایران و کره مسابقات زیادی برگزار شده و برد و باخت زیادی وجود داشته اما مهم این است که دو ملت از یکدیگر خاطره خوشی داشته باشند.

باز هم در ادامه جلسه خبرنگار دیگری به گونه ای متفاوت درباره حاشیه های مسابقه تیم های ملی دو کشور در خرداد ماه گذشته پرسید که قلعه نویی دوباره تاکید کرد: « همان طور که رئیس جمهور سابق ما ، آقای خاتمی ، چند سال قبل در سازمان ملل موضوع گفت و گوی تمدن ها را پیشنهاد کردند ، مردم ایران فوتبال را به عنوان وسیله ای برای دوستی بیشتر با ملتها می دانند و نگاه ما هم نسبت به فوتبال به عنوان ابزاری برای گفت و گوی تمدن و فرهنگ ملتها با یکدیگر است.

سرمربی تیم استقلال درباره بازی در ورزشگاه خانگی سئول گفت: البته من قبلا وقتی سرمربی تیم ملی ایران بودم در همین ورزشگاه مقابل تیم ملی کره جنوبی مربیگری کرده ام. مسابقه ای که با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید . جو این ورزشگاه را بازیکنان من می شناسند . فوتبال کره در کنار ورزشگاههایی که دارد ، ساختار و نظم و چشم انداز خوبی دارد . البته آن طور که اینجا شنیده ام گویا در یک سال گذشته بحرانی برای فوتبال کره به وجود آمده که منجر به محرومیت چند بازیکن شده اما با این وجود شما در دوره مختلف جام جهانی حاضر بودید و همین تداوم حضور در جام جهانی باعث پیشرفت فوتبال کره جنوبی شده است »

در ادامه خبرنگاری نظر قلعه نویی را درباره بازیکن کلیدی تیم سئول پرسید . سرمربی آبی ها در پاسخ گفت : « بازیکن کلیدی تیم سئول در بازی فردا تماشاگران آنها هستند . من قبلا هم گفتم که بازیکن شماره 10 و البته 11 و 16 تیم سئول زهردار و خطرناک هستند و ما حتما برای مهار آنها برنامه داریم.

نوع مطلب : فوتبال ایران، 
برچسب ها :

عصبانیت مورینیو از خبرنگاران ،اقای خاص کنفرانس مطبوعاتی را ترک کرد

مورینیو که در مصاحبه های قبلی مجبور بود در مورد ماتا و داوید لوئیز صحبت کند، این بار با سوال های پیاپی در مورد ده بروین روبرو شد؛ مسئله ای که او را به شدت عصبانی کرد

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیمش مقابل استوا بخارست، از سوال خبرنگاران در مورد غیبت کوین ده بروین در فهرست تیمش عصبانی شد و جلسه را ترک کرد.

ده بروین در فهرست آبی ها برای دیدار مقابل حریف رومانیایی قرار نگرفت و به همین دلیل در لندن ماند. ادن آزارد هم به دلیل مصدومیت، تیمش را در این دیدار همراهی نمی کند.

مورینیو که در مصاحبه های قبلی مجبور بود در مورد ماتا و داوید لوئیز صحبت کند، این بار با سوال های پیاپی در مورد هافبک بلژیکی روبرو شد.

آقای خاص در پاسخ گفت:" من این شیوه شما که فقط در مورد یک بازیکن سوال می کنید، نه کل تیم، دوست ندارم."

ده بروین در دیدار چلسی مقابل تاتنهام هم حضور نداشت و همین مسئله توجه رسانه ها را جلب کرد. البته با بازیکنان زیادی که این تیم در اختیار دارد، این اتفاق طبیعی به نظر می رسد.

نوع مطلب : فوتبال جهان World Football، 
برچسب ها :

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از همه آنهایی که به فکرم هستند، ممنونم و نمی‌خواهم مزاحم دوستان شوم.

به گزارش ایسنا، مجتبی محرمی که در بیمارستان بستری شده است در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: به دلیل همان بیماری قبلی که مربوط به مشکل ریوی بوده، چند روزی است که در بیمارستان بستری شده‌ام. به خاطر اینکه مزاحم وقت اهالی جامعه فوتبال نشوم، موضوع بستری شدن در بیمارستان را به رسانه‌ها نگفتم. از طرفی شرایط بیمارستان به گونه‌ای است که ملاقات‌های متعدد موجب مزاحمت برای دیگر بیماران می‌شود و پزشکان نیز اجازه ملاقات نمی‌دهند. خوشبختانه بر اساس معاینه و درمان پزشکان از وضعیت بهتری برخوردارم و چند روز دیگر مرخص خواهم شد.

وی ضمن تشکر از همه اهالی فوتبال و رسانه‌ها، افزود: از اینکه پیگیر وضعیت بنده بودند بی نهایت ممنونم و نمی‌خواهم برای دیگر بیماران دردسر درست کنم. ان شاالله پس از ترخیص در خدمت رسانه‌ها خواهم بود.

به گزارش ایسنا، محمد پنجعلی مدیر تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس و هم بازی قدیمی محرمی با حضور در بیمارستان از این بازیکن محبوب تاریخ فوتبال پرسپولیس عیادت کرد.

نوع مطلب : فوتبال ایران، 
برچسب ها :


سرمربی استقلال گفت: دیدار با تیم اف سی سئول دیدار سختی است ، آنها تیم با برنامه ای هستند و نظم خوبی در دفاع و حمله دارند اما ما هم استقلال هستیم و در فصل جدید بازی به بازی بهتر شده ایم.


به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر، امیر قلعه نویی نشست خبری امروز پیش از بازی با تیم اف سی سئول که ساعت 5:30 دقیقه بامداد امروز به وقت تهران برگزار شد، گفت: مسابقه با سئول دو نیمه دارد، یک نیمه فردا برگزار می شود و نیمه دوم هفته آینده در تهران و ما برای هر نیمه برنامه خاصی داریم و امیدوارم به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنیم.

قلعه نویی درباره  تاکتیک تیم استقلال برای بازی فردا گفت: باید بگویم ما به دقت تیم سئول را آنالیز کردیم و اگر بتوانیم ارتباط خط هافبک و فوروارد آنها را قطع کنیم موفق خواهیم شد وآنها دو گوش خطرناک در چپ و راست دارند ، ما باید ارتباط این دو بازیکن گوش را با مهاجم شماره 10 آنها حتی الامکان قطع کنیم ضمن اینکه  ما برای بازی فردا به دنبال این هستیم که در سئول گل بزنیم.

در این حال  جواد نکونام گفت: بعد از تب و لرز شدیدی که کردم با کمک پزشکان اکنون بهترم و فکر می‌کنم تا فردا آماده شوم.

نکونام درباره مسابقه هم گفت: ما  باید بتوانیم با نتیجه خوب از این بازی خارج شویم تا در نهایت هفته آینده در حضور تماشاگران‌مان کار را تمام کنیم.

یک روزنامه کره‌ای هم ، این مسابقه را به بازی ایران برابر کره جنوبی تشبیه کرد و نوشت، استقلال تیم ملی کوچک ایران است، استقلال تیمی خطرناک و با مهره است که 6 بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در آن عضویت دارند از بازیکنان ملی‌پوش استقلال که برابر کره جنوبی بازی کردند می‌توان به امیرحسین صادقی، خسرو حیدری، هاشم بیگ‌زاده، آندرانیک تیموریان، پژمان منتظری و جواد نکونام اشاره کرد.

از این ترکیب می‌توان فهمید که خط دفاع و هافبک دفاعی‌های استقلال بازیکنان بسیار قابلی هستند  به همین خاطر گل زدن به آنها کار سختی است.

در دور رفت مرحله نیمه نهایی  لیگ قهرمانان آسیا  فردا ساعت 13:30  دقیقه تیمهای کاشیوا ریسول ژاپن و گوانگژو چین و ساعت 14 تیمهای اف سی سئول کره جنوبی و استقلال ایران با داوری بنجامین ویلیامز استرالیایی در ورزشگاه جام جهانی سئول مقابل هم به میدان  می روند.

نوع مطلب : فوتبال ایران، 
برچسب ها :
نشست هماهنگی دیدار تیم‌های استقلال و اف سی سئول در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، ساعت 11 روز سه شنبه 9 مهرماه در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگزار می‌شود.
اعلام زمان برگزاری نشست نشست خبری  استقلال و اف سی سئول مشخص شد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، نشست هماهنگی دیدار تیم‌های استقلال و اف سی سئول در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، ساعت 11 روز سه شنبه  9 مهرماه  در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگزار می‌شود.

همچنین کنفرانس مطبوعاتی سرمربی اف سی سئول ساعت 12 و کنفرانس مطبوعاتی سرمربی استقلال ساعت 12:30 همان روز در سالن اجتماعات سازمان لیگ انجام خواهد شد.

این دیدار روز چهارشنبه برگزار می‌شود. استقلال در بازی رفت 2 بر صفر مغلوب اف سی سئول شده بود.
نوع مطلب : فوتبال ایران، 
برچسب ها :


( کل صفحات : 2 )    1   2   
موضوعات
آمار وب سایت
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
در این وبلاگ
در كل اینترنت
" >

چاپ این صفحه

 
 
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است |طراحی : پیچک
 

 • تبلیغات متنی | مهم نیوز | ایکس باکس
 • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات