اتحاد گناوه (مارشال )
برای همه فوتبال جزئی از زندگیست - ولی برای ما زندگی جزئی از فوتبال که اون هم خلاصه میشه تو مارشال ، فدای همه مارشالی ها
درباره وب سایت


به وب سایت اتحاد گناوه (مارشال)خوش آمدید


امیدوارم از مطالب و عکس ها خوشتان بیاید و بتوانید از این وب سایت استفاده ببرید

ایمیل:liravi_abbas@yahoo.com

شماره تماس: 09170842472
شماره تماس:09178746433

اسامی تیم قهرمان اتحاد در سال 1377 در بخش بهرگان

1-عباس لیراوی 2-هدایت لیراوی 3-حسین لیراوی (حاج نوروز)4- محمد تقی خلیفه لیراوی5- کرامت لیراوی 6-علی دشتی 7-جبار صادق زاده 8 -جعفر سلمانی ظرافت 9- صداقت لیراوی 10-خدانظر ابراهیمی 11-مجتبی لیراوی 12 علی احمدی 13-محمد احمدی 14- نصرالله کرم زاده 15- حسین لیراوی (حاج خدا کرم) 16- مصطفی خلیفه لیراوی 17- محسن لیراوی (حاج عبدالله) 18- محسن لیراوی(حاج نوروز)19- ابراهیم گرگی لیراوی 20-افشین حیدری 21- مرتضی خلیفه لیراوی

مجتبی لیراوی با 5 گل آقای گل مسابقات شد.

سرمربی تیم حسین لیراوی (حاج نوروز)

مربی امرالله شیری- سرپرست عبدالله لیراوی

مدیر وب سایت : عباس لیراوی
مطالب اخیر
نویسندگان
شـــوک پلیسی 
داستان غیرواقعی برعکس زدن رمز عابربانکمدتی است ایمیلی مبنی بر این که می توان با برعکس ثبت کردن کد چهار رقمی کارت های بانکی به هنگام حضور دزدان، پلیس را از این موضوع مطلع کرد، در میان مردم منتشر شده است و براساس محتویات این پست الکترونیک در صورتی که فرد به هنگام دریافت پول از خودپرداز ها با حضور دزدان مواجه شود می تواند با ثبت کد رمز کارت اعتباری از انتها به ابتدا پلیس را از حضور دزدان مطلع کند، اما پلیس فضــای تولید و تبادل اطلاعات عنوان کرد: این امکان کاملاً صفراست. معاونت اجتماعی پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا در گزارشی اعلام کرد که در پی انتشار چنین خبر هایی با بررسی های انجام شده مشخص شد شهروندان ایالات متحده امریکا در سال های 2006 و 2009 پست های الکترونیک را با متن هایی نظیر «دیروز عده ای مرا مجبور کردند تا از حساب عابربانکم پول برداشت کنم که با زیرکی رمز خود را برعکس وارد کرده و این امر باعث شد تا پیام خطری برای پاسگاه پلیس ارسال شود» یا «شما با وارد کردن رمز خود به صورت برعکس در هنگام خطر می توانید پلیس را آگاه سازید» دریافت می کردند. چنین تکنولوژی وجود دارد، اما هیچگاه مورد استفاده قرار نگرفته است و امکان این که شما با وارد کردن برعکس رمز خود قادر به هشدار به پلیس باشید کاملاً صفراست. براساس این گزارش، در سال 1994 برنامه نویسی به نام «ژوسف زینگر» این طرح را به دولت ایالات متحده ارائه داد، اما هیچ گاه مورد استفاده قرار نگرفت. در سال 2009 زینگر با رشد و توسعه برنامه خود از دولت مجدداً خواست که این طرح به عنوان حفاظت از شهروندان مورد استفاده قرار گیرد که دولت نیز به ایالت «ایلنوی» دستور داد این طرح را اجرا کند، اما بانک ها در آن زمان این امر را رد کردند و با بیان این که سیستم های حفاظتی آنها نیازی به چنین نرم افزاری ندارد از این طرح استقبال نکردند. یکی از دلایلی که این طرح هیچ وقت مورد استقبال قرار نگرفت وجود ارقامی نظیر 8888 یا 3443 است که در هنگام معکوس کردن باز همان رقم است و از این رو چون احتمال خطر بیشتری برای فرد مورد زورگیری پیش می آمد و او را بیشتر در معرض خطر قرار می داد، پرونده این طرح بسته شد. معاونت اجتماعی پلیس فتا با رد شایعاتی مبنی بر برعکس زدن رمز عابربانک از هموطنان خواست در هنگام استفاده از سیستم های خودپرداز و پایانه های فروشگاهی در هنگام خرید از فروشگاه ها رمز کارت را شخصاً وارد کرده و هرگز آن را بیان نکنند. هیچگاه رمز کارت خود را در پشت کارت یادداشت نکنند و رمز کارت خود را روی کاغذ و در کیف پول خود قرار ندهند. در هنگام استفاده از دستگاه های خودپرداز توجه لازم را به صفحه کلید داشته باشند و دقت کنند بصورت یک پوشش نصب 
نوع مطلب : اقتصادی، 
برچسب ها :

 • صدر اعظم آلمان تماشاگر ویژهدیدار پرتقال و آلمان در جام جهانی برزیل
 • صدراعظم آلمان از حضورش به عنوان تماشاگر مسابقه آلمان-پرتغال خبر داد. آنگلا مرکل روز شنبه (امروز) اعلام کرد: برای دیدن بازی تیم ملی آلمان راهی برزیل می‌شود تا با حضور در ورزشگاه به بازیکنان تیم کشورش روحیه بدهد.وی اظهار داشت: امیدوارم با حضورم در برزیل به وضوح حمایت خودم را از تیم‌ملی نشان دهم و همچنین از زحمات برزیلی‌ها به عنوان میزبان جام تشکر کنم. این حضور به منزله احترام گذاشتن به کشور میزبان جام نیز است. من با حضورم هر لحظه در ورزشگاه در کنار تیم‌ملی خواهم بود و آرزو می‌کنم تا آنجایی که امکان دارد تیم‌ملی در مسابقات صعود کند.پیکار آلمان و پرتغال دوشنبه در سالوادور برگزار خواهد شد.پیکارهای جام جهانی از پنجشنبه شب با دیدار برزیل و کرواسی در ورزشگاه سائوپائولو آغاز شد که به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.

نوع مطلب : فوتبال جهان World Football، 
برچسب ها :

ژاوی: هلند را خیلی دست‌کم گرفته بودیم

ژاوی هرناندس پس از شکست 5 بر یک ماتادورها مقابل هلند در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل گفت: همه چیزِ اسپانیا در این بازی اشتباه و شکست در نیمه دوم بازی افتضاح بود.
وی افزود: باید تمامی اشتباهات خودمان را مرور کنیم و نقاط ضعف‌مان را بپوشانیم. هلند را خیلی دست‌کم گرفته بودیم. باید خودمان را برای بازی چهارشنبه مقابل شیلی آماده کنیم و نشان دهیم که اسپانیا به دنبال انجام کار مهمی است. باید مثبت‌اندیش باشیم.
هافبک کاتالان‌ها تصریح کرد: از هواداران می‌خواهم در بازی با شیلی از اسپانیا حمایت کنند. چهارشنبه نباید مرتکب خطایی شده و به حاشیه کشیده شویم چون ممکن است به قیمت بازگشت به خانه تمام شود.

کاسیاس: تحمل شنیدن انتقادها را داریم

ایکر کاسیاس که تیمش برابر هلند با نتیجه 5 بر یک شکست خورد معتقد است که بازیکنان اسپانیا با توجه به تجربه بالای خود می‌توانند انتقادات را تحمل کنند.
وی گفت: اینقدر تجربه ما بالا است که توان شنیدن انتقادات را داریم. بازی بعدی ما مقابل شیلی است و این دیدار حکم فینال را برای ما دارد و اگر آن را ببازیم دیگر شانسی برای صعود به مرحله بعدی را نداریم.
کاسیاس عنوان کرد: هلند تیم برتر میدان بود و باید سر خودمان را بالا بگیریم و روی بازی بعد تمرکز کنیم تا بتوانیم پیروز میدان باشیم.

اینیستا: باید شکست برابر هلند را فراموش کنیم

آندرس اینیستا پس از شکست 5 بر یک برابر هلند اظهار داشت: این دیدار را واگذار کردیم اما اکنون باید دو بازی آینده را باید ببریم و امتیازات کامل این دو دیدار را بگیریم.
وی افزود: تفاوت‌های جزیی توازن این بازی را برهم ریخت و شب دشواری را برای ما رقم زد. باید این شکست را فراموش و خودمان را برای بازی‌های آینده آماده کنیم.


نوع مطلب : فوتبال جهان World Football، 
برچسب ها :
یکشنبه 25 خرداد 1393 :: نویسنده : عباس لیراوی
توهین استرالیایی ها به تیم ملی ایران
اگر علی کفاشیان یک درصد احتمال می داد که اظهار نظرش درباره لباس های تیم ملی اینقدر سر و صدا می کند و حاشیه ساز می شود شاید جلوی ادبیات طنز گونه اش را می گرفت و هیچ وقت نمی گفت که بازیکنان حق عوض کردن لباسهایشان با تیم های حریف در جام جهانی را ندارند چرا که این موضوع سوژه خوبی برای رسانه های خارجی شده تا مدام در مورد آن مطلب بنویسند.
ویژه نامه جام جهانی 2014، اگر علی کفاشیان یک درصد احتمال می داد که اظهار نظرش درباره لباس های تیم ملی اینقدر سر و صدا می کند و حاشیه ساز می شود شاید جلوی ادبیات طنز گونه اش را می گرفت و هیچ وقت نمی گفت که بازیکنان حق عوض کردن لباسهایشان با تیم های حریف در جام جهانی را ندارند چرا که این موضوع سوژه خوبی برای رسانه های خارجی شده تا مدام در مورد آن مطلب بنویسند.

به گزارش بولتن نیوز، گزارشی که در ادامه می خوانید، بیش از حد نا امید کننده به نظر می رسد. سایت theturf استرالیا در گزارشی به قلم پاتریک هارگریوز در مورد تیم ملی نوشته:

باید برای تیم ملی ایران غصه خورد چرا که بازیکنان این تیم حق عوض کردن لباسهایشان در جام جهانی را ندارند ضمن آنکه باید حواسشان به نحوه شستن البسه شان باشد تا به مشکل نخورند.
با اینکه کشور ایران به لحاظ منابع نفتی، اوضاع خوبی دارد، خزانه فدراسیون فوتبال این کشور خالی است و آنها نتوانستند هزینه های بازی با تیم های بزرگ دنیا را فراهم کنند.

شاید تنها پوئن مثبت ایران نسبت به سایر حریفانش در این باشد که اکثر بازیکنان این تیم در لیگ ایران بازی می کنند که کمتر کسی از آن شناخت دارد اما همین قضیه هم برای تیم ملی دردسرساز شد چرا که نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا حاضر به دادن بازیکن به تیم ملی نشدند. اتفاقی که بعید نیست در آینده برای تیم ملی استرالیا هم رخ دهد.

در ادامه این گزارش به شرایط کمپ تیم ملی در افریقای جنوبی و مشکل لباسهای این تیم اشاره شده تا جایی که سرمربی تیم ملی گفته با این شرایط نباید از شاگردانش انتظار موفقیت داشت: «ایران به شیوه خاورمیانه ای به جام جهانی صعود کرد . آنها بسیار دفاعی بازی می کردند اما بعد از سه بازی و زدن تنها یک گل به این نتیجه رسیدند که باید به حمله کردن هم فکر کنند و به همین دلیل کارلوس کی روش سراغ رضا قوچان نژاد رفت.»

بخش پایانی گزارش اشاره به مشکلات آماده سازی تیم ملی دارد و اینکه تیم ملی هیچ حمایتی نداشته و آنهایی که از شرایط فوتبال در استرالیا ناراضی هستند اگر وضعیت تیم ایران را ببیند چه حرفی برای گفتن خواهند داشت.


نویسنده مطلب در پایان گزارشش اظهار امیدواری کرده که تیم ملی و یوزپلنگ روی پیراهن آن آینده روشنی داشته باشند چون به نظر می رسد هر دو در معرض انقراض هستند!
نوع مطلب : فوتبال جهان World Football، 
برچسب ها :

خبر نگار آرژانتینی:تفاوتی بین ایران و آرژانتین نیست

خبرنگار خبرگزاری رسمی آرژانتین می‌گوید در جام‌جهانی تفاوتی بین تیم های ایران و آرژانتین وجود ندارد.


ساباتو ماریو درباره آن چیزی که از تمرین تیم ملی ایران دیده است، گفت: واقعیت این است که نتوانستم خیلی تمرین ایران را بیبنم اما این را خوب می‌دانم که ایران به خوبی در حال آماده شدن برای جام‌جهانی است. فکر می‌کنم بازی روز دوشنبه فرصت خوبی است که بتوانم بیشتر درباره ایران اطلاعات به دست آورم و حتما برای این دیدار به کوریتیبا سفر خواهم کرد.

او در پاسخ به این سوال که بعد از قرعه‌کشی جام‌جهانی خیلی‌ها در ایران از رویارویی برابر آرژانتین ترسیدند، گفت: همه بازی‌ها در جام‌جهانی سخت و مشکل است. شما نمی‌توانید در رویدادی مثل جام‌جهانی تفاوتی بین تیم‌ها پیدا کنید. ایران، آرژانیتن، استرالیا، اسپانیا و آلمان همه در جام‌جهانی مثل هم هستند. البته ما بازیکنان بزرگی داریم. مسی، دی‌ماریا، هیگواین قدرت تهاجمی ما را به حدی بالا بردند که خیلی‌ها ما را مدعی نخست قهرمانی می‌دانند اما از آن طرف تیم ما در خط دفاع مشکل دارد و همان قدر که در حمله خوب هستیم در دفاع ضعف داریم و این کار ما را سخت می‌کند.

ماریو در پاسخ به این سوال که آرژانتین در جام‌جهانی نتایج عجیب زیادی گرفته است و آیا برابر ایران نیز امکان شگفتی هست یا خیر، گفت: تکرار می‌کنم همه بازی‌ها در جام‌جهانی سخت است. اگر ایران بتواند یک گل بزند آن وقت همه تیم ما حمله می‌شود و در این شرایط کار خط دفاعی ما سخت می‌شود. دفاع ما ضعف دارد اما من به تیم آرژانتین امیدوارم.

او درباره این که آیا دیگو مارادونا در بازی ایران و آرژانتین در ورزشگاه خواهد بود، گفت: او اکنون در شهر ریو است اما نمی‌دانم در بازی با ایران به ورزشگاه خواهد آمد یا خیر. او مفسر یکی از شبکه‌های تلویزیون آرژانتین است و شاید نتواند در ورزشگاه باشد.

نوع مطلب : فوتبال جهان World Football، 
برچسب ها :
به نقل از ایسنا،لیلا بلوکات، نسرین مقانلو، رضا یزدانی، حسام نواب‌صفوی، پژمان جمشیدی، سیاوش خیرابی، فاطمه گودرزی، مهراب قاسم‌خانی، سید جواد هاشمی، محسن تنابنده، لیندا کیانی، نرگس محمدی، کامران تفتی، مهران غفوریان، محمدرضا شریفی‌نیا، یوسف طاهریان، سحر زکریا، بابک اردلان و مهدی پاکدل هنرمندانی هستند که برای حمایت از تیم ملی به برزیل سفر کرده‌اند.نوع مطلب : فوتبال جهان World Football، 
برچسب ها :صادقی:دنبال عملکرد فنی نیستیم تنهایی نمیشود مسی را مهار کرد
مدافع تیم ملی فوتبال ایران در مورد دیدار برابر نیجریه گفت: تمرکز تیم ملی روی کارهای دفاعی تیمی است و قصد نداریم به عملکرد فردی بازیکنان حریف فکر کنیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از سائوپائولو برزیل، امیرحسین صادقی در پایان تمرین روز شنبه تیم ملی فوتبال ایران گفت: در دوماه گذشته که تمرینات تیم ملی پیگیری شده است تمرکز ما روی دفاع تیمی بوده و به دنبال یک مهاجم خاص نیستیم و بحث فرد مطرح نبوده است. ما یازده نفر هستیم و باید با تیمی یازده نفره مبارزه کنیم. ما به دنبال عملکرد فردی نیستیم و هر یازده نفر به دنبال کار دفاعی و حمله هستیم.

صدرصد مسی بهترین بازیکن دنیاست و اینکه بتوانیم تصور کنیم تنهایی می توانیم مسی را مهار کنیم دور از ذهن است اما ما نژادی داریم به نام آریایی که در تاریخ نشان داده اند توانایی انجام هر کاری را دارند. ان شالله می خواهیم در جام جهانی هم نشان دهیم که توانایی این کار را داریم.

نوع مطلب : فوتبال جهان World Football، 
برچسب ها :


یک خبرنگار نیجریه ای از تماس رئیس جمهور این کشور با بازیکنان در اردوی برزیل خبر داد و گفت که در این تماس رئیس جمهور کشورش قول داده در صورتیکه تیم ملی این کشور برابر ایران به پیروزی برسد و راهی مرحله بعد شود، پاداش ویژه ای را به بازیکنان و کادر فنی اهدا خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به برزیل، یک خبرنگار نیجریه ای که در تمرین تیم ملی فوتبال ایران در کمپ اختصاصی کورینیتیانس حضور داشت ضمن اعلام این خبر گفت: رئیس جمهور نیجریه جمعه شب با اردوی تیم ملی فوتبال این کشور در شهر سائوپائولو برزیل تماس گرفته و ضمن گفتگو با سرمربی، با اعضای تیم ملی نیز صحبت کرده است.

وی افزود: رئیس جمهور در این گفتگو اعلام کرده در صورتیکه تیم ملی نیجریه بتواند در نخستین دیدار خود برابر ایران به پیروزی برسد، پاداش ویژه ای به آنها اهدا خواهد کرد. ضمن اینکه او قول داده در صورتیکه تیم ملی نیجریه به مرحله بعدی صعود کند پاداش ویژه ای به بازیکنان و کادر فنی خواهد داد.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و نیجریه در بیستمین دوره مسابقات جام جهانی روز 26 خردادماه در شهر کوریتیبا برزیل برگزار خواهد شد.

نوع مطلب : فوتبال جهان World Football، 
برچسب ها :
پیامدهای قضاوت ضعیف داور ژاپنی در بازی افتتاحیه؛ جام را به برزیل بدهید و تیم‌ها را به خانه بفرستید

پایگاه خبری یاهو در گزارش خود در این زمینه آورده است: داور ژاپنی این دیدار متهم شده است که به سود برزیل سوت زده است و یک پنالتی به این تیم هدیه داده است. به همین دلیل بازیکنان تیم ملی کرواسی که از این مسئله به شدت خشمگین هستند، پیشنهاد داده‌اند که تیم‌های ملی دیگر بازی‌ها را تحریم کنند، زیرا وضعیت در جام جهانی بسیار خجالت‌آور است.

بر اساس این گزارش، بازیکنان کرواسی اعلام کرده‌اند که اگر این وضعیت ادامه یابد، هیچ تیمی نباید مقابل برزیل قرار گیرد، زیرا می‌توان بدون زحمت و مشکلی جام را به برزیل داد. در واقع کورلوکا، مدافع این تیم تاکید کرده است که دیگر نباید به داور ژاپنی دیدار دیشب اجازه قضاوت در دیدارهای بعدی جام جهانی را داد.

در بخش دیگری از این گزارش با اشاره به سابقه قضاوت نیشی‌مورا، داور ژاپنی آمده است: این داور قضاوت‌های بسیار خوبی داشته است، اما در عین حال تصمیمات بحث‌برانگیز و جنجالی وی در برخی دیدارها نیز دردسرساز بوده است. برای مثال وی در جام جهانی 2010 به دلیل نشان دادن کارت قرمز به فیلیپه ملو در بازی تیم ملی برزیل و هلند در نیمه‌نهایی جام جهانی که به شکست دو بر یک برزیل انجامید، خشم بازیکنان برزیل را برانگیخت.

وی همچنین در رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا در سال 2008 به دلیل ناتوانی در آرام کردن بازیکنان تیم ملی آنگولا پس از قضاوت نادرست در بازی این تیم، مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت. به همین دلیل است که مقامات تیم ملی کرواسی از فیفا به دلیل انتخاب این داور برای قضاوت بازی دیشب به شدت انتقاد کرده‌اند.

فیفا در بازی‌های جام جهانی امسال 24 داور را انتخاب کرده و هر داوری که در این بازی‌ها ضعیف عمل کند، از جام جهانی اخراج خواهد شد. همان‌گونه که کومان کولیبالی، داور مالیایی در جام جهانی 2010 به دلیل ضعف در قضاوت در بازی تیم‌های ملی آمریکا و اسلوونی از بازی‌ها اخراج شد.

اکنون نیز به نظر می‌رسد نیشی‌مورا به دلیل این قضاوت ضعیف در ادامه رقابت‌های جام جهانی در حاشیه قرار گیرد و نتواند به قضاوت در این رقابت‌ها ادامه دهد.

نوع مطلب : فوتبال جهان World Football، 
برچسب ها :


موضوعات
آمار وب سایت
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
در این وبلاگ
در كل اینترنت
" >

چاپ این صفحه

 
 
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است |طراحی : پیچک
 

 • تبلیغات متنی | مهم نیوز | ایکس باکس
 • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic